Ozvláštněte letošní Vánoce. Pořiďte si vánoční figurky

Praktický čánek o dekoracích na vánoce

Dávno si už o Vánocích nevystačíme jen se svíčkami a prskavkami. Světelné ozdoby a dekorace k vánoční výzdobě rozhodně patří a je jen na Vás, zda zvolíte decentní bílá vánoční světýlka, nebo pojmete letošní svátky ve velkém stylu a popustíte uzdu své fantazii víc než obvykle. Interiér, zahradu, balkón i terasu si můžete krásně vyzdobit za pomoci našich tipů.

Když chcete o Vánocích prozářit svůj interiér zajímavými světélky, nemusí to být nutně jenom varianta spojená s běžnými vánočními řetězy a osvětlením. Poměrně oblíbenou cestou, jakou můžete zvolit, jsou zcela určitě i vánoční figurky. Ty patří mezi oblíbené vánoční dekorace, se kterými chybu rozhodně neuděláte. Navíc si můžete být jisti, že jsou také trendy. Patřily mezi oblíbené vánoční dekorace 2018 a budou mezi zajímavou možnost zaručeně patřit také letos. Jak a jaké můžeme vybrat? Pojďme se podívat trochu konkrétněji.

Pro vnitřní i venkovní použití

Dnes je výhodou daných dekorací to, že se mohou hodit nejenom pro ozvláštnění vašeho interiéru, ale také exteriéru. Co tím chceme konkrétně říci? Že můžete využít vánoční dekoraci jak ve vašem domě nebo bytě, tak třeba i na vaší zahradě. Tomu odpovídá i prodej vánočních dekorací. Máte tak možnost si jednoduše vybrat, co se vám hodí nejvíce. Dnes navíc potěší i to, že náš eshop nabízí i takové varianty, které jsou vhodné jak do interiéru, tak i do exteriéru. Máte tak možnost je využít přesně tak, jak budete chtít.

Co patří mezi největší hity?

Podívejme se společně na to, co patří mezi ty nejoblíbenější vánoční světelné dekorace, které spadají právě do segmentu vánočních figurek. Pokud vám nevadí lehké přejímání amerických zvyků, je určitě dobrou volbou svítící vánoční sob. Toho můžete umístit třeba na vaší zahradě, stejně jako může být na jiném místě, který je na vašem pozemku. Toto řešení dnes můžete pořídit jak ve variantě samostatné, tak i ve variantě se saněmi.

Další zajímavou dekorací je i klasika třeba v podobě stromečku. U něho potěší jak zajímavý vzhled, tak i to, že je cestou, jak pořídit vánoční dekorace levně. Nejenom, že skvěle vypadá nasvícený, ale zaujme i přes den, kdy je nenasvícený. U něho můžeme mluvit právě o variantě, kdy jde o dekorace na Vánoce určené jak do interiéru, tak i do exteriéru. Zůstaneme-li ještě u samotné klasiky, máme možnost vsadit také na neméně zajímavého sněhuláka. I když v interiéru ho můžeme využít také, mnohem lépe se hodí ven. Zvláště ve chvíli, kdy budou Vánoce opět na blátě. Alespoň tímto způsobem si můžeme připomenout, co lze ze sněhu vytvořit.

Jsou i další zajímavé vánoční figurky

Výše jsme uvedli, co patří mezi skutečně největší hity. To ale není jediná možnost, jelikož stejně tak nadchne i celá řada dalších možností. Dokonalou atmosféru Vánoc může dokonale navodit i figurka medvídka. Ten je 30 centimetrů vysoký a svítí díky bateriím. To znamená, že se skvěle hodí jako vánoční svítící dekorace určená primárně do interiéru. Tím ale možnosti nekončí, jelikož stejně zajímavě může působit také akrylový tučňák. Ten už je o něco větší, ale rozhodně dokáže zimu a sníh také velmi dobře připomínat. Není tedy důvod, proč ho třeba právě na Vánoce nevyužívat.

Jakou barvu světel zvolit?

Co můžeme koupit, již víme. Dané vánoční venkovní dekorace, stejně jako ty vnitřní, se nemusí lišit jenom svým motivem. Co může také hrát roli, to je zcela jistě také volba osvětlení. Jelikož u řady současných dekorací je voleno LED osvětlení, můžete si být jisti výdrží, kvalitou, stejně jako úsporou. K dispozici máte hned dvě varianty. Obě jsou bílé, zatímco první možností je studená bílá a tou druhou variantou je takzvaná teplá bílá. Při výběru záleží hlavně na našem konkrétním vkusu.


Doporučujeme

Kvalitní dekorace na vánoce od kokiskashop.cz

Vánoční LED osvětlení Garth 9m
studeně bílé, 100 diod

Toto LED osvětlení je vodotěsné a odolné proti nárazům.

Vánoční dekorace - Akrylový
sněhulák - studeně bílá

Sněhulák je výbornou dekorací pro navození vánoční atmosféry.

Umělý vánoční stromek
se šiškami - 150 cm

Umělý vánoční stromek ozdobený jedlovými šiškami je k nerozeznání od živého stromku.